Bus van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen
Alle informatie voor een vlotte reis
Reis snel, makkelijk en betaalbaar van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen
Ga naar
Bushaltes in Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
Luchthaven Kopenhagen
Ellehammersvej
2770 Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
Denemarken
2770 Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
Denemarken
Bekijk dit adres op Google Maps
De bushalte is op Ellehammersvej, voor de parkeerplaats P10.
De service aan boord is afhankelijk van de beschikbaarheid
Veelgestelde Vragen
Hoelang duurt de busreis van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen?
Kan ik mijn bus van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen volgen?
Hoeveel bagage mag ik meenemen in de bus van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen?
Hoe laat gaat de eerste bus van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen?
Hoe laat gaat de laatste bus van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen?
Hoeveel bushaltes zijn er in Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) en in Groningen?
Moet ik mijn busticket van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen printen?
Naar welke bestemmingen kan ik met de bus vanuit Groningen?
Hoeveel bussen vertrekken er vanuit Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)?
Hoe boek ik een bus van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen?
Hoe kan ik betalen voor mijn bus van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen?
Kan ik een stoel reserveren in mijn bus van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen?
Welke diensten zijn er aan boord van de bussen van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen?
Hoeveel dagelijkse bussen rijden er van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen?
Kan ik een fiets meenemen in de bus van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen?
FlixBus heeft 2 ritten per dag tussen Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) en Groningen. Reizen met FlixBus betekent ook gratis Wi-Fi, stopcontacten en een gegarandeerde zitplaats.
Hoe koop je een busticket van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen
Een busticket boeken is heel simpel: op onze website of gratis app boek je een rit in een paar klikken. Als je online een busticket koopt van Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) naar Groningen, kun je veilig online betalen met creditcard, Paypal, Google en Apple Pay. Je kunt ook contant betalen op sommige routes of bij een van onze verkooppunten.Ontdek meer populaire verbindingen
- Odense - Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
- Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) - Aarhus
- Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) - Odense
- Aarhus - Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
- Göteborg - Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
- Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) - Göteborg
- Malmö - Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
- Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) - Malmö
- Hamburg - Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
- Halmstad - Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
- Jönköping - Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
- Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) - Jönköping
- Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) - Hamburg
- Berlijn - Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
- Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) - Halmstad
- Stockholm - Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
- Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) - Berlijn
- Svendborg - Luchthaven Kopenhagen (Kastrup)
- Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) - Stockholm
- Luchthaven Kopenhagen (Kastrup) - Svendborg
- Groningen - Hamburg
- Amsterdam - Groningen
- Groningen - Amsterdam
- Hamburg - Groningen
- Bremen - Groningen
- Groningen - Bremen
- Groningen - Berlijn
- Berlijn - Groningen
- Oldenburg - Groningen
- Groningen - Oldenburg
- Groningen - Kopenhagen
- Kopenhagen - Groningen
- Groningen - Parijs
- Groningen - Brussel
- Groningen - Keulen
- Leer - Groningen
- Brussel - Groningen
- Groningen - Leer
- Keulen - Groningen
- Parijs - Groningen