Bus van Wenen Luchthaven naar Olomouc

vanaf 16,98 €

Verbonden met de wereld

Ontdek meer dan 8.000 bestemmingen in 40+ landen. Je mogelijkheden zijn eindeloos.

Comfortabel onderweg

Leun achterover met gratis Wi-Fi, stopcontacten en extra beenruimte. Dát is reizen met de bus vandaag.

Kies, boek, vertrek

Van scherm naar stoel in een paar seconden. Jij hoeft alleen maar te boeken, wij denken aan de rest.

Reis samen

Waarom weer een extra privéwagen de weg op als er andere vervoersmiddelen zijn?

Alle informatie voor een vlotte reis

Reis snel, makkelijk en betaalbaar van Luchthaven Wenen naar Olomouc
Card icon
Card icon

Ga naar


Bushaltes in Luchthaven Wenen

Opmerking: je ticket bevat de meest actuele adresgegevens.
De beste service aan boord
Zo zorgt voor Flix voor een comfortabele rit:
wifi
Gratis WiFi
Blijf verbonden tijdens je reis
socket
Stopcontacten
Al je apparaten helemaal opgeladen, ook onderweg
seat
Comfortabele stoelen
Ontspan met extra beenruimte en verstelbare stoelen
luggage
Bagageopslag
Ruimte om je spullen veilig op te bergen
toilet
Toiletten
Beschikbaar in elke FlixBus
Reis je voor de eerste keer met ons?
Meer informatie
Amenities Hero Image
Waar gaat je volgende reis heen?
Ga naar onze kaart en ontdek ons netwerk met meer dan 8000 bestemmingen wereldwijd.
Bekijk de kaart
Vehicle passing through a city

Veelgestelde Vragen

De busroute van Luchthaven Wenen naar Olomouc is 230 km. Met FlixBus reis je van Luchthaven Wenen naar Olomouc in 3 uur 25 minuten. De snelste verbinding op deze route heeft 3 halte(s). Bussen van FlixBus die van Luchthaven Wenen naar Olomouc rijden, bieden extra beenruimte, persoonlijke stopcontacten en toiletten. De meeste bussen hebben ook gratis Wi-Fi. Bij het boeken van je bus naar Olomouc kun je ook een zitplaats reserveren, op basis van beschikbaarheid. Kies uit verschillende soorten stoelen, zoals panorama-, tafel- en bedstoelen. Reizen met de bus van Luchthaven Wenen naar Olomouc is een van de meest milieuvriendelijke opties die er is. Busreizen verminderen de uitstoot van het verkeer en als je reist met FlixBus heb je de mogelijkheid om je persoonlijke CO2-uitstoot te compenseren. Tik hiervoor het vakje 'Compensatie voor je reis' aan wanneer je je ticket boekt.
Je kunt al van Luchthaven Wenen naar Olomouc reizen voor slechts 16,98 €. Als je doordeweeks en buiten de piekuren reist met FlixBus, profiteer je van de beste prijzen. Koop je busticket van Luchthaven Wenen naar Olomouc makkelijk op onze website of app. Er zijn verschillende beveiligde betaalmethoden beschikbaar om je busticket van Luchthaven Wenen naar Olomouc te kopen. Je kunt o.a. betalen met kaart, PayPal en Google Pay. Bij het afrekenen krijg je een overzicht van alle mogelijke betaalopties voor jouw rit. Als je problemen ondervindt met de betaling, ga dan naar onze hulppagina over problemen met betalingen. Aan boord of bij een van onze verkooppunten kunnen bustickets ook contant worden betaald.
Passagiers die reizen van Luchthaven Wenen naar Olomouc kunnen één stuk ruimbagage (50x80x30 cm, max. 20 kg) en één stuk handbagage (30x42x18 cm, max. 7 kg) gratis meenemen. Wil je extra of speciale bagage meenemen? Ga dan naar deze pagina om je opties te bekijken. Je kunt ook je fiets van Luchthaven Wenen naar Olomouc meenemen met FlixBus, op basis van beschikbaarheid. Meer informatie over de prijzen voor fietsvervoer.
Vanaf Olomouc reis je eenvoudig naar 63 leuke bestemmingen. De populairste bestemmingen die verbonden zijn met Olomouc zijn Brno, Ostrava, Wenen. Zorg ervoor dat je van tevoren boekt voor de goedkoopste prijzen!
er is één bushalte in Luchthaven Wenen; Luchthaven Wenen (VIE). In Olomouc zijn er 2 bushaltes; Olomouc (busstation), Olomouc, Busstation onderdoorgang. Je kunt de locatie van de FlixBus-haltes vinden op de kaart op deze pagina.
Nee, je ticket afdrukken is in principe niet nodig voor je reis van Luchthaven Wenen naar Olomouc. Het is genoeg om je ticket op je smartphone of tablet aan de chauffeur te laten zien bij het instappen. Voor de zekerheid raden we echter wel aan om je ticket af te drukken.
De laatste rit met FlixBus van Luchthaven Wenen naar Olomouc vertrekt om 17:45.
Ja, alle bussen van FlixBus van Luchthaven Wenen naar Olomouc zijn geschikt voor passagiers met beperkte mobiliteit. We streven ernaar om onze bussen zo comfortabel en toegankelijk mogelijk te maken voor passagiers met een handicap of beperkte mobiliteit. Hulpdieren zijn toegestaan aan boord van alle bussen van FlixBus die reizen van Luchthaven Wenen naar Olomouc. Het vervoer van rolstoelen, opvouwbare rolstoelen, loophulpmiddelen en andere mobiliteitshulpmiddelen is gratis.
De eerste rit met FlixBus van Luchthaven Wenen naar Olomouc vertrekt om 08:25.
Als je van Luchthaven Wenen naar Olomouc reist, kun je de locatie van je bus live volgen via onze actuele route-informatie. Selecteer de bushalte om de aankomsttijd te controleren. Je kunt ook zien waar je bus is en of er vertragingen zijn op de route.

Op zoek naar bustickets van Luchthaven Wenen naar Olomouc?

Zoek niet verder, hier heb je alle belangrijke informatie voor je busreis! De rit van Luchthaven Wenen naar Olomouc duurt ongeveer 3 uur 25 minuten en is al beschikbaar vanaf 16,98 €. De eerste bus vertrekt om 08:25 en de laatste bus vertrekt om 17:45. FlixBus heeft 3 ritten per dag tussen Luchthaven Wenen en Olomouc. Reizen met FlixBus betekent ook gratis Wi-Fi, stopcontacten en een gegarandeerde zitplaats.

Hoe koop je een busticket van Luchthaven Wenen naar Olomouc

Een busticket boeken is heel simpel: op onze website of gratis app boek je een rit in een paar klikken. Als je online een busticket koopt van Luchthaven Wenen naar Olomouc, kun je veilig online betalen met creditcard, Paypal, Google en Apple Pay. Je kunt ook contant betalen op sommige routes of bij een van onze verkooppunten.
Person using FlixBus app

Maak je klaar!

Bus komt over 3 minuten aan.

Scan en download onze app
Download de app en reis zonder zorgen

Ontvang meldingen met updates en volg je bus live. Al je reisinformatie op één plek.

De service aan boord is afhankelijk van de beschikbaarheid